درباره ما

درباره ایبار

ایبار یک سامانه هوشمند حمل بار در سراسر کشور است. سامانه‌ای که مشکلات پیچیده حیطه حمل بار را با استفاده از فناوری‌های نوین اینترنتی ساماندهی می‌کند. این سامانه اینترنتی به واقع یک روش است، روشی برای حل معمول مشکلات کهنه در بحث حمل بار و ایجاد امکان راحتی برای متقاضی و عرضه کننده. بدین معنی ایبار سامانه‌ای است که دو سوی بازار حمل را پاسخ می‌گوید، یک سو صاحبان کالا، تجار و ترخیص کارانی که برای حمل بار به در دسترس بودن راننده، به کیفیت بارگیری توسط راننده، به فهم درست راننده از نحوه حمل بار نیازمندند و در دیگر سوی رانندگانی که مایلند باری را در حوالی خود بیابند، مسیر کوتاهی را برای باریابی سپری کرده و حق الزحمه خود را به اصطلاح قدیمی تر‌ها پیش از خشک شدن عرق جبین دریافت نمایند. ایبار این خدمت را به دو سوی عرضه و تقاضا ارائه می‌دهد. صاحب بار می‌تواند با ثبت نامی ساده و با درج یک شماره تماس، با رویت قیمت حمل از نقاط معین اعلام بار نماید، پیش فاکتور را رویت کند و پس از ثبت نام، بار ارسالی خود را در کمتر از 4 دقیقه اعلام نماید. بلافاصله گروه پشتیبانی حمل در ایبار با صاحب بار تماس گرفته و راننده و ماشین مورد نیاز را تحت اختیار سفارش دهنده قرار می‌دهد.


معرفی صاحب امتیاز و مدیران ارشد

محمد رضا خوش باطن

محمد رضا خوش باطن ریاست هیئت مدیره

تاریخچه فعالیت‌ها keyboard_arrow_down

ایشان در سال 1385 در رشته عمران فارغ التحصیل شدند، از ابتدا در مجموعه «اندیشه پارسه کیش» با نام تجاری آرتاتل به عنوان ریاست هیئت مدیره، سرمایه‌گذار و مسئول طراحی استراتژی‌های بلند مدت فعالیت خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی آغاز نمودند. درک ایشان از راه اندازی مجموعه‌های تفریحی باعث شد در حیطه ارزش افزوده نیز با برنامه‌های تلویزیونی مفرح و نیز اپلیکیشن‌های سرگرم کننده‌ای چون، چشمک، مشیانه، اورست، هوشیار و... فعالیت خود را دنبال کنند و جمعیت بزرگی از مردم ایران را بر بستر خدمات ارزش افزوده فعال نگه دارند، در سال 1395 و پس از حصول نتیجه نهایی مجموعه مطالعات در اتاق فکر نخبگان «ایده، استارتاپ و تجارت» با استفاده از توان سازمان‌های زیرمجموعه خود اعم از (آرتا اپ، آرتا بات، آرتا گیم استودیو) سرمایه‌گذاری یکپارچه خود بر استارتاپ‌های خدمات شهری و جاده‌ای را آغاز نمودند. ایشان هم اکنون به عنوان سرمایه‌گذار و ریاست هیئت مدیره مجموعه ایبار نقش ایفا می‌کنند.

محمد امین خوش باطن

محمد امین خوش باطن مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

تاریخچه فعالیت‌ها keyboard_arrow_down

ایشان در سال 1390 در رشته معماری فارغ التحصیل شدند، در همان سال با راه اندازی شرکت آرتاتل، تولید محتوا بر بستر ارزش افزوده تلفن‌های همراه را آغاز نمودند و توانستند در بازه‌ای دو ساله شرکت «اندیشه پارسه کیش» با نام تجاری «آرتاتل» را تبدیل به یکی از توانمندترین شرکت‌های فعال در زمینه ارزش افزوده تلفن‌های همراه کنند، راه اندازی ارزش افزوده در دو برنامه تلویزیونی شناخته شده دورهمی و خندوانه فقط نشانی از مجموعه فعالیت‌های گسترده شرکت آرتاتل است. ایشان در سال 1394 به عنوان یکی از 5 عضو اصلی اتاق فکر نخبگان «ایده، استارتاپ و تجارت» مدیریت تیم تحلیل وضعیت استارتاپ‌های آینده در خدمات شهری و جاده‌ای را برعهده گرفتند و از سال 1396 به عنوان مدیر عامل، مدیریت سامانه هوشمند ایبار را بر عهده گرفتند.

محمد امین نورشاهی

محمد امین نورشاهی مدیر ارشد اجرایی

تاریخچه فعالیت‌ها keyboard_arrow_down

ایشان در سال 1385 در رشته مهندسی برق فارغ التحصیل شدند، در سال 1390 با سرمایه‌گذاری بر پروژه تدوین راهبرد روش‌های شتابدهی در مدل‌های بومی فعالیت خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی آغاز کردند، بلافاصله در سال 1391 به عنوان موسس و سرمایه‌گذار اولین مجموعه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در زمینه استارتاپ‌های خدمات شهری و جاده‌ای را راه اندازی کردند. در سال 1393 به عنوان مسئول اتاق فکر نخبگان «ایده، استارتاپ و تجارت» هدایت تیم مطالعه و تحقیقِ بیش از دو هزار ایده داخلی و خارجی در زمینه استارتاپ‌ها را بر عهده گرفتند. از سال 1394 مسئولیت کنسرسیوم سرمایه‌گذاری آرتا با محوریت سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های خدمات شهری و جاده‌ای را آغاز نمودند و با سرمایه‌گذاری در حیطه‌های متنوعی اعم از راه اندازی کارواش سیار(راهکار) تا راه اندازی خدمات شبانه شهری(96NIGHTSHOP) با محور اقتصاد شبانه مسیر را ادامه دادند، ایشان هم اکنون به عنوان سرمایه‌گذار، عضو هیئت مدیره و ارشدترین مدیر اجرایی بر سامانه هوشمند حمل و نقل بار با نام تجاری ایبار متمرکز بوده و شکل دهی یکی از نخستین بازارگاه‌های الکترونیکی حمل و نقل کالا در کشور را برعهده دارند.

ایمان فراصت

ایمان فراصت مدیر توسعه بازار

تاریخچه فعالیت‌ها keyboard_arrow_down

ایشان در سال 1388 در رشته برنامه ریزی فرهنگی فارغ التحصیل شدند، از سال 1390 فعالیت شان را به عنوان مسئول پابلیش، پخش و فروش محصولات دیجیتال داخلی به خریداران خارجی آغاز کردند و با تمرکز بر چهار حیطه بازی‌های موبایلی، اپلیکیشن‌های کاربردی، کتاب‌های تعاملی و انیمیشن کار خود را ادامه دادند، از سال 1392 مطالعه بر مبحث بازاریابی/بازارسازی کسب و کارهای نوپا با محوریت توسعه ایده و توسعه بازار را آغاز کردند و در سال 1394 با عضویت در اتاق فکر نخبگان «ایده، استارتاپ و تجارت» مسئولیت گروه بررسی بازار، راه‌های توسعه و طراحی استراتژیک عرضه و تقاضا در استارتاپ‌های خدمات شهری و جاده‌ای را برعهده گرفتند و هم اکنون به عنوان مدیر توسعه بازار در شرکت ایبار نقش ایفا می‌کنند.

علی طباطبایی

علی طباطبایی Art Director و UI/UX Designer

تاریخچه فعالیت‌ها keyboard_arrow_down

ایشان در سال 2016 از دانشگاه پلی تکنیک میلان در رشته Design della Comunicazione فارغ التحصیل شدند. در سال 2013 طراحی وب و طراحی گرافیک در شرکت DATANEX را برعهده گرفتند، در سال 2014 در شرکت BEIJE با انجام یکی از موفق‌ترین پروژه‌های طراحی بصری در ایتالیا طراحی پروژه‌ای برای SKY SPORT ایتالیا و برند لوکس Loro Piana را بر عهده گرفتند. تا سال 2017 در شرکت چند ملیتی reply.eu در میلان ایتالیا به عنوان طراح ارشد Template و UI Designer کارشان را ادمه دادند. بلافاصله پس از بازگشت به ایران و از تابستان 2017 توسط تیم ایبار به اتاق فکر نخبگان «ایده، استارتاپ و تجارت» وارد شده و تحلیل وضعیت بصری برندهای داخلی و خارجی را برعهده گرفتند، هم اکنون ایشان به عنوان Art Director و UI/UX Designer سرپرستی هویت بصری سامانه هوشمند ایبار را برعهده دارند.

logo-samandehi