ایبار، سامانه هوشمند حمل بار

local_shipping برای رانندگان

شما راننده محترم با ثبت نام در سامانه هوشمند ایبار و نصب اپلیکیشن ایبار بر روی موبایل خود، می‌توانید بارهای اعلامی اطراف‌تان را مشاهده کرده و بر اساس میل خود برای حمل بار اعلام آمادگی کنید.

ثبت نام رانندگان

... ...

check close

تأیید

چگونه از ایبار استفاده کنیم؟

شما راننده محترم می‌توانید با استفاده از وبسایت، کمک‌رسانِ تلگرام و اپلیکیشن ایبار ضمن ثبت‌نام منتظر اعلان بار باشید و بارهایی که در مسیر رفت و آمد مورد علاقه‌تان است و با امکانات حمل خودرویتان مطابقت دارد را پذیرفته و بار را از مبدأ موردِ نظر صاحبان بار به مقصد برسانید. ایبار پرداخت تمام و کمال هزینه از سوی کارفرما در کوتاه‌ترین زمان و همچنین کمترین کمیسیون برای اعلام بار به راننده را تضمین می‌کند. توجه داشته باشید که با استفاده از سامانه باربری سراسری ایبار در مسیر برگشت در هر نقطه ای از کشور امکان قبول بارهای دیگر به هر مقصدی برای شما فراهم است و به این صورت احتمال بازگشت بدون بار تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

مزایا برای رانندگان

 • compare_arrows
  یافتن بار بدون واسطه در مسیر رفت و برگشت
 • trending_down
  تضمین کمترین کمیسیون
 • attach_money
  تضمین پرداخت در کوتاهترین زمان
 • local_library
  آموزش‌های کاربردی
 • restore
  پشتیبانی 24 ساعته
اپلیکیشن رانندگان

دریافت اپلیکیشن ایبار

اپلیکیشن ایبار بهترین و مناسب‌ترین بارها در سرتاسر نقاط کشور را به شما پیشنهاد می‌کند و شما می‌توانید پس از تایید و قبول کردن پیشنهاد، فرآیند حمل بار را در زمان و مکان مشخص شده، انجام دهید.

 • map
  36,998,375 کیلومتر
  سفر انجام شده در کشور
 • unarchive
  799,996 تن
  بار تحویل شده
 • local_shipping
  56,516 دستگاه
  کامیون آماده بارگیری

انتقال بار در سراسر کشور

سامانه باربری هوشمند ایبار با ارائه راهکارهای نوین اقتصادیِ قابل اجرا در قالب فناوری، بهبود کیفیت حمل بار در مقیاس کلان را تضمین می‌نماید.


درباره ایبار

مجموعه گروه‌های ایبار در سال 1396 با کمک سرمایه‌گذارانی آگاه، مدیرانی با تجربه و مهندسینی نخبه فعالیت خود را در قالب یک سامانه باربری هوشمند آغاز کرد. این سامانه با اتکا به دانش نخبگان داخلی مبتنی بر هوش مصنوعی و تجزیه داده‌های بزرگ به مکانیزه کردن و تسهیل فرآیند حمل بار می‌پردازد. اهداف مجموعه ایبار فقط محدود به کاهش هزینه‌ها و تسهیل فرآیند باربری نیست، بلکه بهینه‌سازی مصرف سوخت و منابع، آموزش و اصلاح سبک زندگی قشر زحمتکش راننده، کارآفرینی و ایجاد مشاغل پایدار انگیزه بخش این مجموعه در تمام مسیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید keyboard_arrow_left

×
logo-samandehi